Düzenli Parsiyel Servislerimiz


Günlük Çıkışlar ;

Arnavutluk,
Bulgaristan, Yunanistan 
Makedonya, 
Kosova,

Haftalık Çıkışlar ;
Sırbistan, Hırvatistan,
Slovenya, 
Bosna Hersek
Karadağ ve Romanya,
Takvim

Anasayfa

      SELAY Lojistik, Arnavutluk, Bulgaristan, Yunanistan,Makedonya, Kosova, Sırbistan, Hırvatistan, Slovenya, Bosna Hersek, Karadağ ve Romanya'ya Parsiyel & Grupaj servis hizmeti vermektedir.
    
   Müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere her türlü ürünün, servis hizmetinin ve bilgi akışının, başlangıç noktasından nihai tüketiciye kadar olan tedarik zinciri içindeki hareketinin etkili ve verimli bir şekilde planlanmasını, uygulanmasını, taşınmasını, depolanmasını ve kontrol altında tutulmasını sağlayarak memnun müşteri çok sipariş ilkesini benimsemiş ve hizmet kalitesini en üst seviyeye çıkarmıştır.
 
      Kara Taşımacılığı, Depolama-Dağıtım Yönetimi konularında çok iyi tesis edilmiş olan SELAY Lojistik her türlü talebinizi zamanında ve çok yönlü olarak cevaplayabilmektedir. Yurtdışında da geniş acenta ağı sayesinde hizmet verdiği ülkelerde çıkış noktalarından itibaren son noktaya kadar takip ve kontrol imkanlarına sahip olması özelliği ile en iyi ve doğru hizmeti verebilmektedir. 


      SELAY Lojistik Vizyonuna bağlı olarak misyonunu sürekli gelişme ve kaliteli servis ile müşteri memnuniyetine dayandırmış en uygun hizmeti vermek için teknolojinin fırsatlarından da sonuna kadar yararlanmaktadır. 

      Depolama tesisimiz 1000m2 / 4000m3 Kapasiteli olup 7/24 Canlı Güvenlik ve Kameralarla takip edilmesinin yanı sıra tüm risklere karşı tam kapsamlı sigortalıdır.


                                                                                selay@selay.com.tr
                                                                        mail göndermek için tıklayınız
Telefon Numaramız
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.83695.8603
Euro6.54196.5681
Hava Durumu
Anlık
Yarın
7° 3°
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam4
Toplam Ziyaret214084