Haftalık Parsiyel Servislerimiz
Bulgaristan, Yunanistan
      ARNAVUTLUK
Makedonya, Kosova,
Sırbistan, Hırvatistan,
Slovenya, Bosna Hersek,


Takvim
  • GÜNLÜK PARSİYEL TAŞIMACILIK HİZMETLERİ
  • GÜNLÜK PARSİYEL TAŞIMACILIK HİZMETLERİ

Hakkımızda

                     2000 Yılı Ocak ayında İstanbul'da kuruluşu gerçekleşen Selay Lojistik, Uluslararası Taşımacılık sektöründe BALKAN hatlarında hizmet vermektedir. Şirketimiz, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda en kısa sürede en ekonomik koşullarda ve sıfır sorun anlayışı ile sevkiyatları gerçekleştirmektir. Güvenilir ve kaliteli lojistik hizmeti sağlayan şirket vizyonuyla parsiyel malzeme taşıma ve dağıtımı yapmaya  başlamıştır. Bugün Arnavutluk, Makedonya, Kosova, Bulgaristan, Yunanistan Başta olmak üzere Diğer hatlar Sırbistan, Hırvatistan, Slovenya, Bosna Hersek ve Romanya acentelerimizle komple & parsiyel taşıma hizmeti vermekteyiz.

    VİZYONUMUZ;

 •      Müşterilerimizin uluslararası kara taşımacılığı alanındaki lojistik faaliyetleriyle ilgili hizmet sürecinde zaman ve kalite standardında süreklilik ve maksimum verimliliği yakalamaktır.

     KALİTE POLİTİKAMIZ; 

 •      Güven, paylaşım ve gelişime dayalı, karşılıklı yarar sağlayan ilişkiler kurmak, değer yaratma becerimizi geliştirmek.

     BAŞARI;

 • Başarı bizim için sadece hizmet vermek değildir.
 • Başarı sunulan hizmeti sonuçlandırabilmektir.
 • Siz, geleceğe uzanan yolculuğun adımını her zaman akılcı çözümler sunan SELAY Lojistik Taşımacılık Hizmetleri Ailesiyle atın.

     

Ve SELAY Lojistik Ailesi ;

 •      Kara Taşımacılığı alanında Arnavutluk, Bulgaristan, Yunanistan, Makedonya, Kosova, Hırvatistan, Sırbistan, Slovenya, Bosna Hersek ve Romanya'ya  Karşılıklı olarak Komple & Parsiyel hizmeti veren Sektörde yerini sağlamlaştırarak en iyiler arasına girmek için mücadele vermiş SELAY Lojistik artan iş hacmi ve müşteri talepleri doğrultusunda taşımacılık, depolama ve dağıtım hizmetlerinin tümünü tek çatı altında toplamıştır. SELAY Lojistik Hizmetleri kendine özgü yapısı, güçlü acente ağıyla hep yanınızda olacaktır...   
 •  
 •                                                                                                

                                                                                                   selay@selay.com.tr
                                                                                           mail göndermek için tıklayınız

SELAY GRUP LOJİSTİK Hizmetleri
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.51588.5499
Euro10.325410.3668
Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam12
Toplam Ziyaret245359