Düzenli Parsiyel Servislerimiz


Günlük Çıkışlar ;

Arnavutluk,
Bulgaristan, Yunanistan 
Makedonya, 
Kosova,

Haftalık Çıkışlar ;
Sırbistan, Hırvatistan,
Slovenya, 
Bosna Hersek
Karadağ ve Romanya,
Takvim

Hakkımızda

2000 Yılı Ocak ayında İstanbul'da kuruluşu gerçekleşen şirketimiz, Uluslararası Taşımacılık sektöründe BALKAN hatlarında hizmet vermektedir. Şirketimiz, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda en kısa sürede en ekonomik koşullarda ve sıfır sorun anlayışı ile sevkiyatları gerçekleştirmektir. Güvenilir ve kaliteli lojistik hizmeti sağlayan şirket vizyonuyla parsiyel malzeme taşıma ve dağıtımı yapmaya  başlamıştır. Bugün Arnavutluk,Makedonya, Kosova, Bulgaristan, Başta olmak üzere Diğer balkan hatları Sırbistan, Hırvatistan, Bosna Hersek, Slovenya, Romanya ve Yunanistan acentelerimizle parsiyel taşıma yapmaktayız.

    VİZYONUMUZ;

  •      Müşterilerimizin uluslararası kara taşımacılığı alanındaki lojistik faaliyetleriyle ilgili hizmet sürecinde zaman ve kalite standardında süreklilik ve maksimum verimliliği yakalamaktır.

     KALİTE POLİTİKAMIZ; 

  •      Güven, paylaşım ve gelişime dayalı, karşılıklı yarar sağlayan ilişkiler kurmak, değer yaratma becerimizi geliştirmek.

     BAŞARI;

  •      Başarı bizim için sadece hizmet vermek değildir. Başarı sunulan hizmeti sonuçlandırabilmektir. Siz, geleceğe uzanan yolculuğun adımını her zaman akılcı çözümler sunan SELAY Lojistik Ailesiyle atın.

      Ve SELAY Lojistik Ailesi ;

  •      Kara Taşımacılığı alanında Arnavutluk, Bulgaristan, Makedonya, Kosova, Yunanistan, Romanya, Slovenya, Hırvatistan, Sırbistan ve  Bosna Hersek'e Karşılıklı olarak Komple & Parsiyel hizmeti veren Sektörde yerini sağlamlaştırarak en iyiler arasına girmek için mücadele vermiş SELAY Lojistik artan iş hacmi ve müşteri talepleri doğrultusunda taşımacılık, depolama ve dağıtım hizmetlerinin tümünü tek çatı altında toplamıştır. SELAY Lojistik kendine özgü yapısı, güçlü acente ağıyla hep yanınızda olacaktır...                                                                                                    
                                                                                                   selay@selay.com.tr
                                                                                           mail göndermek için tıklayınız
Telefon Numaramız
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.83695.8603
Euro6.54196.5681
Hava Durumu
Anlık
Yarın
7° 3°
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam2
Toplam Ziyaret214082