Haftalık Parsiyel Servislerimiz
Bulgaristan, Yunanistan
      ARNAVUTLUK
Makedonya, Kosova,
Sırbistan, Hırvatistan,
Slovenya, Bosna Hersek,


Takvim

Hakkımızda

                     2000 Yılı Ocak ayında İstanbul'da kuruluşu gerçekleşen şirketimiz, Uluslararası Taşımacılık sektöründe BALKAN hatlarında hizmet vermektedir. Şirketimiz, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda en kısa sürede en ekonomik koşullarda ve sıfır sorun anlayışı ile sevkiyatları gerçekleştirmektir. Güvenilir ve kaliteli lojistik hizmeti sağlayan şirket vizyonuyla parsiyel malzeme taşıma ve dağıtımı yapmaya  başlamıştır. Bugün Arnavutluk, Makedonya, Kosova, Bulgaristan, Başta olmak üzere Diğer hatlarYunanistan,  Sırbistan, Hırvatistan, Slovenya ve Bosna Hersek, acentelerimizle parsiyel taşıma yapmaktayız.

    VİZYONUMUZ;

  •      Müşterilerimizin uluslararası kara taşımacılığı alanındaki lojistik faaliyetleriyle ilgili hizmet sürecinde zaman ve kalite standardında süreklilik ve maksimum verimliliği yakalamaktır.

     KALİTE POLİTİKAMIZ; 

  •      Güven, paylaşım ve gelişime dayalı, karşılıklı yarar sağlayan ilişkiler kurmak, değer yaratma becerimizi geliştirmek.

     BAŞARI;

  •      Başarı bizim için sadece hizmet vermek değildir. Başarı sunulan hizmeti sonuçlandırabilmektir. Siz, geleceğe uzanan yolculuğun adımını her zaman akılcı çözümler sunan SELAY Grup Lojistik Hizmetleri Ailesiyle atın.

     

 Ve SELAY Lojistik Ailesi ;

  •      Kara Taşımacılığı alanında Arnavutluk, Bulgaristan, Yunanistan, Makedonya, Kosova, Hırvatistan, Sırbistan, Slovenya ve  Bosna Hersek'e Karşılıklı olarak Komple & Parsiyel hizmeti veren Sektörde yerini sağlamlaştırarak en iyiler arasına girmek için mücadele vermiş SELAY Grup Lojistik artan iş hacmi ve müşteri talepleri doğrultusunda taşımacılık, depolama ve dağıtım hizmetlerinin tümünü tek çatı altında toplamıştır. SELAY Grup Lojistik Hizmetleri kendine özgü yapısı, güçlü acente ağıyla hep yanınızda olacaktır...   
  •  
  •                                                                                                

                                                                                                   selay@selay.com.tr
                                                                                           mail göndermek için tıklayınız

SELAY GRUP LOJİSTİK Hizmetleri
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.77706.8041
Euro7.56017.5904
Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam9
Toplam Ziyaret224965