Haftalık Düzenli Parsiyel & Grupaj Servislerimiz

ARNAVUTLUK, MAKEDONYA, KOSOVA, 
Bulgaristan, Sırbistan, Karadağ,
Bosna Hersek, Hırvatistan, Slovenya

Takvim

Hakkımızda

      VİZYONUMUZ;

  •      Müşterilerimizin uluslararası kara taşımacılığı alanındaki lojistik faaliyetleriyle ilgili hizmet sürecinde zaman, kalite standardında süreklilik ve maksimum verimliliği yakalamaktır.

     KALİTE POLİTİKAMIZ; 

  •      Güven, paylaşım ve gelişime dayalı, karşılıklı yarar sağlayan ilişkiler kurmak, değer yaratma becerimizi geliştirmek.

     BAŞARI;

  •      Başarı sadece hizmet vermek değildir. Başarı sunulan hizmeti sonuçlandırabilmektir, siz, geleceğe uzanan yolculuğun adımını her zaman akılcı çözümler sunan SELAY Lojistik Ailesiyle atın.

      Ve SELAY ;

  •      Kara Taşımacılığı alanında Arnavutluk, Bulgaristan, Makedonya, Kosova, Yunanistan, Romanya, Slovenya, Hırvatistan, Sırbistan , Karadağ, ve  Bosna Hersek'e Karşılıklı olarak Komple & Parsiyel hizmeti vermektedir. Sektörde yerini sağlamlaştırarak en iyiler arasına girmek için mücadele vermiş, taşımacılığa kiralık araçlarla başlayan daha sonra kendi filosu ile doğrudan hizmet veren SELAY Lojistik , artan iş hacmi ve müşteri talepleri doğrultusunda taşımacılık, depolama ve dağıtım hizmetlerinin tümünü tek çatı altında toplamıştır. SELAY Lojistik kendine özgü yapısı, özenle seçilmiş deneyimli kadrosu ve güçlü acente ağıyla hep yanınızda olacaktır...                                                                                                                                                   selay@selay.com.tr

SELAY LOJİSTİK ....... Uluslararası Taşımacılık Hizmetleri
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar3.52713.5413
Euro4.10814.1246
Hava Durumu
Anlık
Yarın
32° 33° 18°
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam30
Toplam Ziyaret194948