Günlük Düzenli Parsiyel Servislerimiz
ARNAVUTLUK,BULGARİSTAN,
MAKEDONYA, KOSOVA, 
Sırbistan, Hırvatistan, Slovenya, Bosna Hersek,
Romanya, Yunanistan

Takvim

Hakkımızda

                     2000 Yılı Ocak ayında İstanbul'da kuruluşu gerçekleşen şirketimiz, Uluslararası Taşımacılık sektöründe BALKAN hatlarında hizmet vermektedir. Şirketimiz, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda en kısa sürede en ekonomik koşullarda ve sıfır sorun anlayışı ile sevkiyatları gerçekleştirmektir. Güvenilir ve kaliteli lojistik hizmeti sağlayan şirket vizyonuyla parsiyel malzeme taşıma ve dağıtımı yapmaya  başlamıştır. Bugün Arnavutluk,Makedonya, Kosova, Bulgaristan, Başta olmak üzere Diğer balkan hatları Sırbistan, Hırvatistan, Bosna Hersek, Slovenya, Romanya ve Yunanistan acentelerimizle parsiyel taşıma yapmaktayız.

    VİZYONUMUZ;

  •      Müşterilerimizin uluslararası kara taşımacılığı alanındaki lojistik faaliyetleriyle ilgili hizmet sürecinde zaman ve kalite standardında süreklilik ve maksimum verimliliği yakalamaktır.

     KALİTE POLİTİKAMIZ; 

  •      Güven, paylaşım ve gelişime dayalı, karşılıklı yarar sağlayan ilişkiler kurmak, değer yaratma becerimizi geliştirmek.

     BAŞARI;

  •      Başarı bizim için sadece hizmet vermek değildir. Başarı sunulan hizmeti sonuçlandırabilmektir. Siz, geleceğe uzanan yolculuğun adımını her zaman akılcı çözümler sunan SELAY Lojistik Ailesiyle atın.

      Ve SELAY Lojistik Ailesi ;

  •      Kara Taşımacılığı alanında Arnavutluk, Bulgaristan, Makedonya, Kosova, Yunanistan, Romanya, Slovenya, Hırvatistan, Sırbistan ve  Bosna Hersek'e Karşılıklı olarak Komple & Parsiyel hizmeti veren Sektörde yerini sağlamlaştırarak en iyiler arasına girmek için mücadele vermiş SELAY Lojistik artan iş hacmi ve müşteri talepleri doğrultusunda taşımacılık, depolama ve dağıtım hizmetlerinin tümünü tek çatı altında toplamıştır. SELAY Lojistik kendine özgü yapısı, güçlü acente ağıyla hep yanınızda olacaktır...                                                                                                    
                                                                                                   selay@selay.com.tr
                                                                                           mail göndermek için tıklayınız

SELAY LOJİSTİK Uluslararası Taş. Hiz.
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar3.77893.7941
Euro4.64954.6681
Hava Durumu
Anlık
Yarın
12° 3°
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam1
Toplam Ziyaret203772