Haftalık Düzenli Parsiyel & Grupaj Servislerimiz

ARNAVUTLUK, MAKEDONYA, KOSOVA, 
Bulgaristan, Sırbistan, Karadağ,
Bosna Hersek, Hırvatistan, Slovenya

Takvim

Hakkımızda

                     2000 Yılında İstanbul'da kuruluşu gerçekleşen şirketimiz, Uluslararası Taşımacılık sektöründe hizmet vermektedir. Şirketimiz, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda en kısa sürede en ekonomik koşullarda ve sıfır sorun anlayışı ile sevkiyatları gerçekleştirmektir. Güvenilir ve kaliteli lojistik hizmeti sağlayan şirket vizyonuyla parsiyel  malzeme taşıma ve dağıtımı yapmaya  başlamıştır. Bugün Arnavutluk,Makedonya, Kosova, Bulgaristan, Başta olmak üzere Diğer balkan hatları Romanya, Sırbistan, Hırvatistan, Bosna Hersek ve Slovenya acentelerimizle parsiyel taşıma yapmaktayız.

    VİZYONUMUZ;

  •      Müşterilerimizin uluslararası kara taşımacılığı alanındaki lojistik faaliyetleriyle ilgili hizmet sürecinde zaman, kalite standardında süreklilik ve maksimum verimliliği yakalamaktır.

     KALİTE POLİTİKAMIZ; 

  •      Güven, paylaşım ve gelişime dayalı, karşılıklı yarar sağlayan ilişkiler kurmak, değer yaratma becerimizi geliştirmek.

     BAŞARI;

  •      Başarı sadece hizmet vermek değildir. Başarı sunulan hizmeti sonuçlandırabilmektir, siz, geleceğe uzanan yolculuğun adımını her zaman akılcı çözümler sunan SELAY Lojistik Ailesiyle atın.

      Ve SELAY ;

  •      Kara Taşımacılığı alanında Arnavutluk, Bulgaristan, Makedonya, Kosova, Yunanistan, Romanya, Slovenya, Hırvatistan, Sırbistan , Karadağ, ve  Bosna Hersek'e Karşılıklı olarak Komple & Parsiyel hizmeti vermektedir. Sektörde yerini sağlamlaştırarak en iyiler arasına girmek için mücadele vermiş, SELAY Lojistik , artan iş hacmi ve müşteri talepleri doğrultusunda taşımacılık, depolama ve dağıtım hizmetlerinin tümünü tek çatı altında toplamıştır. SELAY Lojistik kendine özgü yapısı, güçlü acente ağıyla hep yanınızda olacaktır...

                                                                                                                                                                                                        selay@selay.com.tr

SELAY LOJİSTİK ....... Uluslararası Taşımacılık Hizmetleri
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar3.47333.4872
Euro4.16964.1863
Hava Durumu
Anlık
Yarın
33° 35° 20°
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam36
Toplam Ziyaret197282