SELAY LOJİSTİK

Yolu biliyoruz

Karayolu 

Gümrükleme

Depolama

 

     Müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere her türlü ürünün, servis hizmetinin ve bilgi akışının, başlangıç noktasından nihai tüketiciye kadar olan tedarik zinciri içindeki hareketinin etkili ve verimli bir şekilde planlanmasını, uygulanmasını, taşınmasını, depolanmasını ve kontrol altında tutulmasını sağlayarak memnun müşteri çok sipariş ilkesini benimsemiş ve hizmet kalitesini en üst seviyeye çıkarmıştır.
 

      Kara Taşımacılığı, Depolama-Dağıtım Yönetimi konularında çok iyi tesis edilmiş olan SELAY Lojistik her türlü talebinizi zamanında ve çok yönlü olarak cevaplayabilmektedir. Yurtdışında da geniş acenta ağı sayesinde hizmet verdiği ülkelerde çıkış noktalarından itibaren son noktaya kadar takip ve kontrol imkanlarına sahip olması özelliği ile en iyi ve doğru hizmeti verebilmektedir.

 

      SELAY Lojistik Vizyonuna bağlı olarak misyonunu sürekli gelişme ve kaliteli servis ile müşteri memnuniyetine dayandırmış en uygun hizmeti vermek için teknolojinin fırsatlarından da sonuna kadar yararlanmaktadır. 

 

 Arnavutluk, Makedonya, Kosova, Bulgaristan, Yunanistan, Sırbistan, Hırvatistan, Slovenya, Slovakya, Bosna Hersek, Polonya ve Çekya Hattında Haftalık Düzenli Parsiyel & Grupaj Tşımacılık hizmetleri.
    

 

 

Balkan Ülkelerine Günlük komple Taşımacılık Hizmetleri. 

Balkan Ülkelerine Haftalık Grupaj & Parsiyel Taşımacılık Hizmetleri.

İstanbul İl sınırları dahilinde Antrepo & Depo hizmetleri

Gümrükleme ve Araç Tescil Hizmetleri